BÜYÜK COŞKUYA HAZIR OLUN

Saadet Partisi, Seçim Beyannamesini Bu Pazar Açıklayacak…

02 Ekim 2015 Cuma 09:53 < SİYASET

Milletin özü, aslı, tarihi ve kendisi olan Milli Görüş’ün yegane temsilcisi Saadet Partisi, “yerli ve milli adaylarını” bu Pazar Ankara Arena’da millete tanıtacak. Programın detaylarını Saadet Partisi Tanıtmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağdağ açıklayarak, 81 seçim çevresindeki 550 aday ile Milli Görüşü Meclis’e taşıyacak startı vereceklerini ifade etti. 

Milletin özü, aslı, tarihi ve kendisi olan Milli Görüşün yegane temsilcisi Saadet Partisi, “yerli ve milli adaylarını” bu Pazar Ankara Arena’da millete tanıtacak. Programın detaylarını Saadet Partisi Tanıtmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağdağ açıklayarak, 81 seçim çevresindeki 550 aday ile Milli Görüşü Meclis’e taşıyacak startı vereceklerini söyledi.

Aynı yıl içinde yinelenen ikinci seçime hiç yorulmadan ve en heyecanlı bir şekilde hazırlanan Saadet Partisi, 1 Kasım için de bütün hazırlıklarını tamamladı. Bu çerçevede 4 Ekim Pazar günü Ankara Arena’da yine muhteşem bir program düzenleyen Saadet Partisi, yerli ve milli adaylarını tanıtacak.

81 SEÇİM BÖLGESİNDE ADAY TESPİTLERİMİZİ YAPTIK

Her seçim dönemini ayrı bir inanç ve heyecanla geçiren Saadet, on binlerce partilinin katılımıyla 550 milletvekili adayını millete takdim ederek, 1 Kasım’ın en inançlı, kararlı ve teşkilatlı partisi olduğunu gösterecek.  Programla ilgili Parti Genel Merkezinde bir basın toplantısı düzenleyen Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağdağ, ülkemizin aynı yıl içinde ikinci kez bir genel seçime girdiğini belirterek, Saadet Partisi’nin seçim hazırlıklarını ve çalışmalarını tamamladığını belirterek şöyle konuştu: “81 seçim bölgesinde aday tespitlerimizi yapıp, listelerimizi YSK’ya teslim ettik. Çalışmalarımızın startını vermiş olacağımız aday tanıtımımız Ankara’nın en büyük salonlarından Arena’da olacak. İnşallah bu program Milli Görüş ve Saadet Partimizi TBMM’ye taşıyacak bir işaret fişeği olacak.”

YUMRUKLARIN DEĞİL, FİKİRLERİN KONUŞTUĞU BİR TÜRKİYE İSTİYORUZ

Türkiye’nin 7 Haziran sonrası artan terör olayları ve gün aşırı gelen şehit haberleri ile sarsıldığına dikkat çeken Ağdağ, ülkemizin Yeniden Büyük Türkiye olması için Saadet Partisi’nin Meclise girip iktidar olması gerektiğine vurgu yaptı. Saadet Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağdağ, Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan Coşkun’a yönelik saldırı ile ilgili olarak da geçmiş olsun dileklerini bildiren Atik Akdağ, “Biz yumrukların değil, fikirlerin konuştuğu bir Türkiye istiyoruz. Saldırıyı kınıyoruz” diye konuştu.

Etiketlersaadet partisi Erbakan Kamalak
YORUM EKLE
    YORUMLAR
İSTANBUL ⇓
İmsak 06:00
Güneş 07:27
Öğle 12:55
İkindi 15:42
Akşam 18:10
Yatsı 19:30
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 3.7779     EURO 4.3970     IMKB 109351     ALTIN 155,006    
11°İSTANBUL